KONST / Litografier / Grafiskt blad 16123099
nr 1612 3099
Grafiskt blad
Jean Cocteau & Raymond Moretti, (efter), utgiven av Alex Hagaerts, Monaco. Tryckt signatur, numrerad, 2/250, oramat löst blad. Bladets mått: 30,5x44,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:41:21
13/4 17:23:21